Про нас

Вітаємо Вас в нашому інтернет магазині!

Для кожної жінки красива білизна дуже важлива. Вона додає впевненості в собі. Основною функцією білизни, зничайно, є комфорт. На сьогоднішній день завдяки великому асортименту нижньої білизни, кожна жінка може відчувати себе і комфортно і бути неповторною.

HIT-KIT  інтернет магазин оптових продаж  жіночої білизни. У нас Ви знайдете великий вибір жіночої білизни за доступними цінами. В нашому каталозі представлені моделі трусиків молодіжних і для жінок, корегуюча білизна, нічні набори і комплекти, бюстгальтери тонкі і на паралоні, топи і спортивні ліфи.

Чому з нами вигідно співпрацювати ?

Відкритість і доступність інформації для всіх клієнтів!

Ми являємося прямими поставщиками, без націнок посередників!

Заходьте до нас хоча б раз в тиждень, і Ви не пропустите всій шанс.

Доставка товара по Україні, 100% гарантія на якість

Ви отримаєте саме той товар, який бачили на фото і саме в тому розмірі який замовили!!!

Відправлення замовлень відбувається кожний робочий день, крім святкових днів, після підтвердження оплати.

Замовлення приймаються 24/7 через корзину сайта! Або за номерами телефонів які вказані у нас в магазині з 8:00 до 20:00!!!

Товар відпускається лише оптом, мінімальна сума заказа 500 грн..

Товар відпускається фабричними упаковками : топи 12 шт або 24 шт. різних кольорів і розмірів; пояс-утяжка 6шт. чи 12шт. в різних кольорів і розмірів; трусики 6шт., 12шт. чи 24шт. різного розміру; бюстгальтера на паралоні 3-6шт. одного кольору і різних об”ємів, тонкі бюстгальтера на косточці чи без 6-12шт. одного кольору і різних об”ємів.

Приємних покупок!