Блог

Як вибрати відповідний бюстгальтер?

Кожен день ми збираємося на роботу, навчання, побачення або в спорт зал, ретельно підбираємо собі одяг і хочемо привабливо і впевнено виглядати. Щодня в нашому вбранні присутній бюстгальтер, який повинен відповідати події.
Бюстгальтери бувають дуже різн  і- прості, ажурні, різних видів і моделей. Вони повинні бити також комфортні і бути жінці за смаком. Але крім естетичних переваг, присутній ряд тонкощів на які кожна жінка зверне свою увагу. При виборі бюстгальтера, необхідно враховувати розмір грудей і її форму, одяг, під який Ви плануєте одягнути бюстгальтер.
Якщо Ви володієте пишним бюстом, варто зупинити свій вибір на класичній моделі. Широкі бретелі, комфортна застібка, закрита чашка –  забезпечать вам хорошу підтримку і комфорт при русі.
Для жінки з невеликими грудьми, можна радити моделі «балконет» – має велике декольте, може бути на зйомних бретельках які широко розташовані, підходить для відкритих нарядів, «анжеліку» – підтримує груди знизу, на зйомних або прозорих бретелях з силікону, «бандо» – бюстгальтер у вигляді смужки тканини, може бити на кісточках і без них, найчастіше без бретелей, застібка може знаходиться як ззаду так і попереду.
Для жінок, які хочуть візуально збільшити собі груди або скорегувати її форму. Він буває декількох типів. Перший з маленьким пуш-ап ефектом, який злегка піднімає груди. Другий збільшує груди на один розмір за допомогою поролону в чашках, а третій полягає повністю з поролону і дуже сильно змінює розмір грудей.
Ще одним видом для корекції форми грудей є «Вондербра» – має невеликі кишеньки знизу внутрішньої сторони чашки, які служать для підтримують і візуально збільшують груди за рахунок вставок.
Коригувальним ефектом володіє бюстгальтер «бюстьє» – він має короткий корсет з щільної тканини який злегка стягує талію, кісточки в ньому розташовуються під грудьми і по боках. Рекомендують носити під вечірню сукню для красивої постави.
Доброю знахідкою став для жінок бюстгальтер «невидимка» або силіконовий – він непомітний під одягом, створює видимий ефект пуш-ап, піднімаючи і розміщуючи груди до центру, в ньому може бути відсутнім задня застібка і бретелі, тримається на грудях за рахунок клейової основи. Є незамінним для нарядів з відкритою спиною, які так люблять жінки.
Дуже цікавою формою володіє бюстгальтер «Корбей» – чашка відкрита в більшій мірі по вертикалі, верхня частина чашки набагато менше нижньої або відсутня зовсім, прикриває груди тільки знизу і посередині по діагоналі, підходить для любительок дуже відкритого декольте.
Для комфортного щоденного використання необхідний звичайно ж «безшовний» ліф – він виготовлений з еластичного матеріалу з додаванням мікрофібри, має гладку поверхню без декоративних елементів і  швів. У них також можна займатися в спортзалі як і в «спортивних» бюстгальтерах або топах, які зручні при множинних рухах різної конфігурації.
Спортивні ліфи фіксують груди в природному положенні, вони виготовляються з щільної еластичної тканини, бретельки спеціально більш щільні і має суцільнокроєні спинку.
Необхідним  бюстгальтером для жінок які стали мамами є ліф «для годування» він враховує анатомічні особливості, виготовляється з матеріалів, які виключає алергічну реакцію, практичний і зручний при годуванні дитини, має відстібну  верхню частину чашечки.
Приємних покупок!